Maagiline marjaõli oktoobris -25%

Meie vitamiinidest ja karoteenidest tulvil oranž imeõli on oktoobris saadaval suurepärase hinnaga.
Osta siit:
http://www.turbliss.eu/et/toode/maagiline-marjaoli-10ml

Turblissi maagiline marjaõli on tõeline ilu- ja tervisekokteil sügavat niisutust, kosutust, ja silumist vajavale nahale. Õlisegu ühendab endas superkontsentreeritud arktiliste rabamarjade noorendava väe ja ekvaatoril kasvava ning lõputus päikesevannis kasvava kaktuse elustava jõu. 100% loodusliku ja lisaainevaba efektiivtoote peamised aktiivained on:

Arktilise muraka seemneõli
Arktilise jõhvika seemneõli
Viigikaktuse marja seemneõli

Murakas on põhjamaade kõige haruldasem ja tabamatum rabataim. Muraka taim kannatab kuni -40kraadist külma. Murakaseemneõli sisaldab rohkelt oomega 3 ja oomega 6 rasvhappeid, rakumembraane tugevdavaid fütosteroole, UVkiirguse eest kaitsvaid karotenoide ning rikkalikult E ja A vitamiine. Murakaseemneõli sisaldab erakordselt palju bensoehapet, mis on looduslik säilitusaine. Murakaseemneõli tugevdab ja kaitseb nahka. Tugev antioksüdatiivne tegevus hoiab ära rakkude enneaegse vananemise, muudab naha säravaks ja elujõust pakatavaks.

Põhjamaistest rabadest pärit jõhvikaseemneõli sisaldab oomega 3, 6 ja 9 rasvhappeid nahale sobivas ratsioonis, mistõttu on tegemist eriti kergelt imenduva ning kiirelt toimiva õliga. Ideaalne rasvhapete kooslus tagab nahale põhjaliku niisutuse. Kõrge E-vitamiini kontsentratsioon kaitseb nahka kortsude tekkimise ja niiskuskao eest. Antioksüdantidest tulvil jõhvikaseemne õli kaitseb õrna heledat nahka päikese kahjuliku mõju eest ning hoiab ära pigmendilaikude tekke.

Berberi viigimarja vili on uusim pärl kosmeetikatööstuses. 500 kg viljade töötlemisel saadakse 1 liiter õli, mille efektiivsus on muljetavaldav. Berberi viigimarja seemnete õli on teadaolevalt kõige suurema tokoferooli (E-vitamiin) sisaldusega taimne õli. Tokoferooli sisaldus õlis on keskmiselt 895 mg/kg kohta. See on 150% rohkem kui näiteks argaaniaõlis. Viigikaktuse õli on kiiresti imenduv ja pakub pikaaegset ning sügavat niisutust. Tänu ainulaadsele rasvhapete kombinatsioonile ja vabade radikaalide tõrjumise võimele vähendab viigikaktuse õli näiteks õrna silmaümbrusnaha läbipaistvust, silub efektiivselt kurdusid ja muudab naha elastseks. Õli on suurepärane abivahend tumedate nahalaikude ühtlustamisel ning hüperpigmentatsiooni vältimisel. Berberi viigimarja õli kasutamisega saab edukalt vähendada pooride suurust ja muuta naha tekstuuri ühtlasemaks ning jume säravamaks.

Turblissi Maagiline marjaõli ei sisalda kunstlikke säilitusained ega lõhnaaineid. Õli loomulik lõhn pärineb ainult looduslikest töötlemata taimeõlidest. Õli on suure karotenoidide sisalduse tõttu ka õrnalt tooniv.