Turbliss - Bioactive Firming and Toning Face Mask 180ml

Bioaktiivne pinguldav ja toniseeriv näomask 180ml

Kategooria: 
Näole
27,00 €13,50 €

Mask stimuleerib kollageeni tootmist nahas, tõstes naha toonust ja vähendades vananemisilminguid. Humiin- ja fulvohapped kiirendavad rakkude uuenemise protsessi ja taastavad naha normaalse toimimise. Meliss ergutab ja toniseerib väsinud nahka, roos pinguldab ja sügavniisutab. Toimib sügavpuhastavalt. Sobib ka tundlikule nahale.

***

Mida teised arvavad:

"Turblissi toodete tulise austajana on minu lemmikuks kujunenud pinguldav ja toniseeriv näomask. Miks just see? Maski kohese efekti pärast! Näonahk on, liialdamata, pärast maski maha pesemist pingul (lausa peegelsile) ja särab, kui mitte öelda, et lausa läigib. Kerge õhetus, mis üsna kiiresti pärast maski kasutamist kaob, on võrreldav õhetusega, mida tunnen pärast saunaskäiku - nahk on puhas ja tänab!" (Veronika)

***

"Tahaksin Teiega jagada oma positiivset kogemust Turblissi toodete osas. Minu vaieldamatud lemmikud on Turblissi turbamaskid  - pinguldav ja toniseeriv näomask ja näomask probleemsele nahale ning bioaktiivne rabatoonik.
Kasutan maske 2-3 x nädalas ning toonikut igapäevaselt näonaha hommikuseks puhastuseks kui ka õhtul peale meigi eemaldamist näonaha lõplikuks puhastuseks.

Millist maski kasutan sõltub sellest, kas nahk vajaks turgutust ja sära  - sel juhul valin pinguldava ja kui nahal on tekkinud punnikesi, ebatasasusi, siis valin probleemse naha maski. Eelnevalt puhastan näo ja niisutan naha rabaveega, piserdades seda otse pudelist nahale. Peale seda kannan pintsliga maski nahale.  Need 10 minutit seal peegli ees ei pea mitte igavad olema, samal ajal saan teha endale näojoogat ja pintsliga näomassaaži. Pintslitõmbed võiksid olla sellised tugevamad ühekordsed tõmbed alt üles või pintsliga nahka väristada, liikudes näo keskosast väljapoole. Selline maski ja näomassaaži koosmõju on super, peale maski on nahk erakordselt klaar ja toonuses. Nahk on hästi pehme ja mõnus. Peale maski imenduvad ka kreem või õli väga hästi nahka. Kel soovi kasutada veel ka jumestuskreemi, siis tulemus jääb väga kena ja loomulik, nahk kumab ja särab väga kaunilt!

Maske saab kasutada ka koorijatena, selleks niisutan oma sõrmeotsad veega ja mudin ringjate liigutustega kogu oma näo. Kuna mask on sellise poorse koostisega, siis on nahal kohe tunda maski koorivat efekti ja vereringe elavnemist, tundes kerget kuumatunnet. Kui mask hakkab kuivama, siis on superhea kasutada rabatoonikut, piserdades seda otse pudelist nahale. " (Aive)

***

Маска стимулирует выработку коллагена в коже, увеличивая ее тонус и уменьшая признаки старения. Гуминовая кислота и фульвокислота ускоряют процесс обновления клеток и восстанавливают ее нормальное функционирование. Мелисса бодрит и тонизирует уставшую кожу, роза подтягивает и глубоко увлажняет. Оказывает глубоко очищающее действие.

Подходит также и чувствительной коже.

 

Разглаживает мелкие морщинки, бодрит кожу и улучшает ее состояние. Использование:

Нанесите маску на лицо, избегая области вокруг глаз. Держать до 10 минут. При

чувствительной коже – до 5 минут. Не давайте маске высохнуть на коже. Ее следует

увлажнять мокрыми кончиками пальцев или просто брызгать воду на лицо. Смойте маску. Из- за ускорения микроциркуляции крови может появиться легкое покраснение, однако оно быстро пройдет. Подходит для использования в бане.

Использовать маску 1-3 раза в неделю.

Stimuleerib hüaluroonhappe ja kollageeni tootmist

Vähendab vananemisilminguid

Kiirendab rakkude uuenemise protsessi

Taastab naha normaalse toimimise

Ergutab ja toniseerib väsinud nahka

Pinguldab ja sügavniisutab

Koostis

Peat, Rosa Damascena Flower Water, Melissa Officinalis Distillate Water, Citric Acid, Aqua (and) Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate, Phenoxyethanol (and) EthylhexylglycerinPeat, Rosa Damascena Flower Water, Melissa Officinalis Distillate Water, Citric Acid, Aqua (and) Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin

Kasutamine

Kandke mask niiskele nahale, vältides silmaümbrust. Hoidke nahal kuni 10 min. Õrna naha puhul kuni 5 min. Maski kuivamist nahal tuleb vältida! Niisutage seda aeg-ajalt märgade sõrmedega. Eemaldage mask niiske rätikuga või loputage hoolikalt. Mikrovereringe kiirenemisest tingitud kerge punetus on normaalne ja taandub kiiresti.
Kasutada 1-3 korda nädalas.

Seotud tooted

Turbliss - Bioactive Peat Toner 100ml
14,50 €
6,50 €