Turbliss - Bioactive Peat Toner 100ml

Bioaktiivne rabatoonik 100ml

Kategooria: 
Kehale, Näole
14,50 €

TurBlissi rabatoonik on 100% naturaalne toode puhtast Eesti loodusest. Peale töötlemata allikavee on tegemist ainsa elava veega kosmeetikaturul. Toode on ainult mehaaniliselt filtreeritud ja säilitab endas turbaveele omast ainulaadset nahka hooldavat bioaktiivsete ainete kompleksi. Õige turba- või rabavesi on värvuselt tumekollane või lausa pruun, kuna sisaldab samuti juba turbamaskidest tuntud humiinaineid. Rabatoonik on tumedas klaasist pudelis ja mugava spreipumbaga. Seda on kerge kaasas kanda ja kasutada nii vatipadjal kui ka näole piserdatuna. Kuna toode ei sisalda lõhnaaineid ega muid lisaaineid, siis saavad seda kasutada ka kõige tundlikuma nahaga inimesed. Toode on täielikult allergiavaba.

Mida teised arvavad:

"Rabatoonik on mu vaieldamatu lemmik ja teda on väga hea ja lihtne kasutada, kuna on pumbaga pudelis. Saad pihustada toonikut otse näole või vatipadjale. Minu hommikud algavad ja päevad lõppevad rabatoonikuga. Hommikuti puhastan oma unise näo piserdades toodet otse pudelist näonahale, siis võtan vatipadja ja puhastan silmaümbrused ja kogu näo. Lasen tootel veidi nahasse imenduda, tehes samal ajal hommikusööki. Nahal on tunda tooniku trimmivat efekti. Õhtul peale meigieemalduspiima loputan naha ja toniseerin nahka rabatoonikuga, see paneb minu jaoks nagu i-le täpi peale. Super mõnus! Rabatoonikut on väga mugav kasutada ka Turblissi maskide korral, kuna toode on pumbaga pudelis, siis on väga hea seda piserdada näomaski peale, vältides sedasi maski kuivamist nahal, käed jäävad puhtaks ja ei pea tegema ülearuseid liigutusi." (Aive)

 

Биоактивный торфяной тоник

Торфяной тоник TurBliss - 100% натуральный продукт, полученный благодаря чистой природе Эстонии. Помимо неочищенной родниковой воды, это единственная в своем роде живая вода на рынке косметики. Продукт только механически фильтруется и сохраняет в себе весь уникальный комплекс биологически активных веществ для ухода за кожей, которые содержаться в торфяной воде. Правильная торфяная (или болотная) вода темно-желтого или даже коричневого цвета, поскольку она уже содержит в себе гуминовые вещества как в торфяных масках. Торфяной тоник находиться в бутылке из темного стекла с удобным спреем. Его легко и удобно носить с собой, можно использовать как при помощи ватного диска, так и наносить сразу на лицо. Так как средство не содержит никаких ароматизаторов и других добавок, тоник можно использовать даже на самой чувствительной коже. Продукт абсолютно гипоаллергенный.

Применение: Наносить на кожу утром и вечером (например, после снятия макияжа) при помощи ватного диска или сразу на лицо, в течение для для освежающего эффекта. Подходит для ухода за бородой и усами, делает щетину более мягкой.

Puhastab ja värskendab

Korrigeerib jume ja naha tekstuuri

Elustab ja toniseerib nahka

Ahendab poore

Koostis

Rabavesi 100%

Kasutamine

Kasuta hommikuti ja õhtuti vatipadjal peale meigi eemaldamist ning päeva jooksul meigi ja jume värskendamiseks. Sobib ka habeme igapäevaseks hoolduseks, et muuta nii vuntsid kui habe pehmeks, mõnusaks ja kergesti hooldatavaks.

Seotud tooted

Bioaktiivne turbamask kõikidele nahatüüpidele 180ml
21,50 €
Turbliss - Bioactive Face Mask for Problem Skin
27,00 €
Turbliss - Bioactive Firming and Toning Face Mask 180ml
27,00 €