Pärli mudamask

Kategooria: 
Näole
27,00 €

Puhastav, remineraliseeriv ja taastav näomask puhta bioaktiivse turba, pärlipulbri ja orgaanilise iluväävliga. Soodustab hüaluroonhappe ja kollageeni tootmist säravama naha heaks. 100% looduslik.

Turblissi pärlimaskis sisaldub pärlipulber on kõige väiksema eksisteeriva mikroosakesega toode. Ehe pärlipulber on nahale parim kaltsiumiallikas, noorendab, silub, väljutab mürke ja reguleerib melaniini tootmist. MSM väävel osaleb nahkkudede, juuste, küünte ja kõhrede taastootmisprotsessides, stimuleerib kollageeni tootmist ning aitab teistel aktiivainetel paremini imenduda. Raviturvas koorib, puhastab, stimuleerib loomuliku hüaluroonhappe tootmist, suhtleb naharakkudega individuaalselt ja taastab, hooldab, silub ja paneb naha tootma just tema jaoks sobilikke ühendeid õiges koguses.

Mida teised arvavad:

"See pärlimask on nüüd parim Turblissi näomask läbi aegade! Olen väga positiivselt üllatunud ja kergelt sillas. Kohene nähtav ja tuntav puhtus nahal ning pärast maski mahaloputamist ei hüüa nahk kohe kreemi järele, vaid on sile, ühtlane ja pehme." (Liisi)

Puhastab

Remineraliseerib

Taastab

Silub

Koostis

INCI: peat, dimethyl sulfone, pearl powder, phenoxyethanol (and) ethylhexylgrycerin, sodium benzonate (and) potassium sorbate (and) aqua, citric acid

Kasutamine

Kanna niiskele nahale paks kiht maski. Hoia 10 min nahal niiskena. Väldi maski kuivamist. Niisuta vee või rabatoonikuga. Loputa põhjalikult. Kasuta 1-3 korda nädalas.

Seotud tooted

Turbliss - Bioactive Peat Toner 100ml
14,50 €