Sära andev rabavesi 24K kullaga 50ml

Kategooria: 
Juustele, Kehale, Näole
25,00 €

100% puhas turbavesi rikastatud 24karaadise kullaga. Normaliseerib naha pH. Niisutab, silub kortsukesi ja tõstab naha elastsust. Kullaioonid kiirendavad naharakkude ainevahetust ja vähendavad naha vastuvõtlikkust põletikele ning allergiatele, aidates seega kaasa nahakudede taastumisele. Helendab pigmendilaike. Vähendab punetust ja ahendab poore. Värskendab, toniseerib ja annab nahale kauni kuldse sära. Õlivaba. Võib pihustada ka riietele ja juustele. Sisaldab mineraalseid pigmente. Enne kasutamist loksutada. 100% looduslik.

Ajutiselt kaunis plastikpudelis!

Придающая сияние болотная вода обогащена 24-каратным золотом. Увлажняет кожу, разглаживает морщинки и повышает эластичность кожи. Ионы золота ускоряют обмен веществ клеток кожи и уменьшают восприимчивость кожи к воспалениям и аллергии, таким образом, помогая клеткам кожи восстанавливаться. Осветляет пигментные пятна. Уменьшает покраснения и сужает поры. Освежает, тонизирует и придает коже красивое золотое сияние. Не содержит масла. Можно распылять также на одежду и волосы. При распылении на белую одежду следует быть осторожным. Содержит минеральные пигменты. Взболтать перед

использованием. 100% натуральный продукт.

Niisutab, silub kortsukesi ja tõstab naha elastsust

Kiirendab naharakkude ainevahetust

Vähendab naha vastuvõtlikkust põletikele ning allergiatele

Vähendab punetust ja ahendab poore

Värskendab, toniseerib ja annab nahale kauni kuldse sära

Taastab normaalse pH

Koostis

Peat water, Mica, Cl 77891, Cl 77491, 24K Gold

Kasutamine

Tegemist on 100% loodusliku ehtsat kulda ja kuldseid pigmente sisaldava rabaveega, mis ühelt poolt hooldab nahka ja teiselt poolt lisab nahale ja juustele imelist kullasära. Toonikuna kasuta vatipadjal või nahale piserdades hommikuti ja õhtuti. Kullasära esiletoomiseks piserda toodet nahale, juustele ja rõivastele u 50cm kauguselt. Lase osakestel langeda ja väldi hõõrumist. Õlivaba imekerge koostis lubab toodet kasutada nii nahal, juustel kui ka riietel. Toodet võib peale kanda täpselt nii palju ja nii tihti kui vaja. Piirid puuduvad. Toode on kindlasti väga väärtuslik leid pruutidele, kes soovivad end õrna kullauduga ümbritseda, kartmata õli tilkumist kleidile. Kuldsete pigmentide käitumine erinevat tüüpi kangastel on erinev. Valgete rõivaste ja pruudikelidi puhul tuleb kindlasti toodet enne väga korralikult loksutada ja kasutada ettevaatlikult.