Turbliss toetab Saaremaad maskidega ja kogub raha Kuressaare haigla toetamiseks

Eesti turbakosmeetikatootja Turbliss OÜ eesotsas ühe oma osanikuga Steen Lerche-Jenseniga annetab Covid-19 viirusekriisis Kuressaare haiglale 5000 kirurgilist kaitsemaski ja kutsub üles osalema rahakogumiskampaanias.

Turbliss OÜ üks kolmest juhatuse liikmest, Taanist pärist Steen Lerche-Jensen, on aastaid Kuressaares elanud ja armastab Saaremaad ning Saare inimesi nagu oma koduseid. Saaremaa on ka üks väheseid kohti Eestis, kus Turbliss oma kodumaise looduskosmeetikaga laatadel ning muudel iluüritustel osaleb. Meile meeldib sealne keskkond, inimesed (Turblissi püsiklientide hulgas on väga palju saarlasi) ja saarele omane erilisus. Saare rahvas on viimased nädalad elanud täielikus isolatsioonis ja keerulises olukorras seoses koroona viiruse kiire levikuga. Sotsiaalmeediast ja tuttavatelt on laekunud palju emotsionaalseid teateid, et Saaremaa tunneb end üksi ja toetuseta. Püüame oma väikese annetusega edastada sõnumit, et saarlased ei ole üksi, me oleme teiega ja saame sellest kriisist koos üle.

Lisaks tellitud 5000 maskile on algatatud ka globaalne rahakogumiskampaania, mille eesmärgiks on koguda vähemalt 3000 dollarit, et osta haiglale veel vajaminevat kaitsevarustust ning toetada Kuressaare vanadekodu. Suurema summa kogunemisel läheb see täies ulatuses Saaremaa viirusekriisi leevendamiseks. Kutsume üles annetama, sest rahvana saame hetkel teha nende heaks rohkem kui suudab seda süsteem.

Rahakogumiskampaania link:

https://www.airfunding.net/project/72977?hl=da&utm_source=copy&utm_medium=social&utm_campaign=project_detail_shares&utm_content=project_id72977