Turblissi klientidele soodustus Margaret Showroomis ja e-poes

Mis või kes on Margaret?
Miks võiks seda enne jõulu- ja aastavahetuspidustusi teada?
Rohkem kui lihtsalt väike kleidipood Itaaliast

Margaret sündis isiklikust soovist leida riideid päris naisele. See tähendab naisele, kellel on rinda ja puusa, kelle pikkus ja laius ei mahu ette antud raamidesse, kuid kelle väikeseid iluvigu aitab tugevusteks muuta õige lõikega ja heast materjalist riideese.

Margaret on mõeldud naistele igas vanuses ja suuruses. Margaret on julgele ja ettevõtlikule naisele, kes teab täpselt, mida ta elult tahab ja kuidas seda saavutada. Margaret ei pane Sind eriliselt tundma. Margaret paneb Sind endana tundma.

Margaret müüb ainsana Eestis selliseid Itaalia brändide paremikke nagu Save the Queen!, EAN13 ja Isabelle Blanche. Meie tootevalik on mõeldud peene, aga samas tugeva natuuriga naisele, kes on iseseisev ja iseteadlik. Margareti itaallaslik ehedus avaldub materjalide ja mustrite julges koosluses. Võiks öelda, et igal riideesemel on oma väike “kiiks”, mis seda ja selle kandjat massist eraldab.

Ka rätsepatöö kvaliteet pole siinkohal järjekordne sõnakõlks, vaid omaette tase. Kõik tooted on tehtud kvaliteetsetest materjalidest, detailid on valmistatud tihti käsitööna. Seetõttu näevad rõivad ka mitu aastat hiljem välja värsked – nii värvilt, kujult kui ka stiililt.“

Detsembrikuu jooksul saavad Turblissi kliendid soetada Margareti imelisi kiiksuga riideid 15% soodsamalt. Kood: turbliss15.

Iga kleidi ostuga saab showroomist kaasa Turblissi Bioaktiivse rabatooniku 50ml :)

Ja muidugi on kogu Turblissi tootevalik ka Margareti showroomis (Pärnu mnt 38) olemas.