Uus Sügavniisutav turbamask purgis - kuivale ja kestendavale nahale

Innovatiivset kolloidset kaera sisaldav Turblissi Sügavniisutav turbamask niisutab sügavuti, eemaldab ketenduse, toidab ja vähendab naha vastuvõtlikkust ärritustele.

Turblissi Sügavniisutav turbamask sisaldab kodumaise kosmeetilise turba, kolloidse kaera, mee ja loodusliku probiootikumi ainulaadset kooslust, mis niisutab nahka sügavuti, aitab ära hoida nahaärritust ja tõstab naha elastsust. Kaera beetaglükaan ja kasulikud lipiidid varustavad nahka antioksüdantide ja niiskust hoidvate ühenditega. Mesi ja allantoiin kaitsevad ja pehmendavad nahka. Prebiootiline lisand toetab mikrobioloogilist tasakaalu ning turbas sisalduvad humiinhapped tagavad naharakkude normaalse funktsioneerimise.

Tugevatoimeline 100% looduslik kolloidne kaer sisaldab rohkelt nahale kasulikke aineid, mis vähendavad ärritust ja kuiva ketendust. Kaer, mesi ja allantoiin koostoimes humiinaineterikka raviturba antibakteriaalsete ja nahka taastavate omadustega annavad nähtavad tulemused juba peale esimest kasutuskorda. Mask on ideaalne vahend hooldamaks paberkuiva, kiskuvat, tuhmi ja atoopilist nahka. Samuti sobib mask naha niisutamiseks ja sügavhooldamiseks suvise päikese all ja eriti rohke päevitamise korral. Maski kasutamine tagab naha suurema vastupanuvõime, kiire taastumise ja ühtlasema kauni päevituse.

Turblissi Sügavniisutav turbamask on saadaval alates 18. maist 2017 kahes erinevas suuruses – 60 ja 180 ml.

Hind: 15 eurot (60 ml)

Osta siit: 

http://www.turbliss.eu/et/toode/sugavniisutav-turbamask-60ml